Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

субота, 30 березня 2013 р.

Результати завдання "Березневі коти"

Привіт! Сьогодні у Львові вже не було морозу.. але й сонечка не було.. Та надія на сонечко не полишає нас, і, сподіваємось, найближчим часом ми почуємо такі, інколи ненависні, та зараз довгоочікувані, серенади котів)

Ну а ми пропонуємо Вашій увазі ТОП найкращих котиків березня!


А переможця завдання обире RANDOM

2. tory25
5. Bukfa
2. tory25! Вітаємо!

Ви отримуєте приз від спонсора завдання  інтернет-магазиy HM ART, сертифікат номіналом 50 грн!А SonataJoy ми запрошуємо подизайнти з нами по одному з наступних завдань!


Переможця та запрошеного дизайнера просимо написати нам на адресу  zdd.blog@gmail.com. В темі листа вкажіть, будь ласка, Ваш нік та назву завдання.

Завтра чекайте на розіграш перших трьох подарунків по весняному цукерковому марафону!!

7 коментарів:

 1. Ура!!! Я так счастлива попасть вТОП в вашем блоге. Самая моя первая работа была по палитре вашего блога и вот теперь я в ТОПе. Девочки всех Поздравляю с победой:)

  ВідповістиВидалити
 2. Вітаю всіх дівчат з ТОПом! Роботи дуже гарні, особливо подобається сторінка Kolombinkи, я навіть не сумнівалась, що вона буде в ТОПі). Дякую, що відмітили мого котика, дуже приємно)

  ВідповістиВидалити
 3. Спасибо, девочки дорогие, что и мой нескраповый кот попал в ТОП! Очень рада! Блогу удачи и интересных заданий!

  ВідповістиВидалити
 4. Вітаю дівчаток! Всі роботи гарненькі!)

  ВідповістиВидалити
 5. Спасибо, девочки! мне вдвойне приятно!
  поздравляю весь ТОП! работы супер!

  ВідповістиВидалити