Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

понеділок, 7 жовтня 2013 р.

Скрап-завдання на жовтень. Скетч.

Доброго вечора!

Давненько ми не балували Вас скетчем.. і цього разу пропонуємо надихнутись на чудове скрап-створіння скетчем від Мар'янки!


По скетчу приймаються листівки та обкладинки!
Скетч можна крутити та відзеркалювати!

І порція натхнення від запрошено дизайнера opko та нашої ДК!

Привіт! Я Орися, і мені цього місяця пощастило вдруге бути запрошеним дизайнером. Велике дякую команді ЗДД за таку честь.

В попередній публікації писала, що з дивом по імені скрап познайомилась минулої осені. Активніше скрапити почала лише цього року. Досвід невеликий і хочеться багато чому навчитись. Намагаюсь пробувати щось абсолютно нове, дуже люблю еспериментувати . З матеріалів обожнюю, натуральні тканини, мереживо та крафт. Один час дуже довго мене не відпускав екостиль, потім я плавно перейшла до провансу. Зараз приглядаюсь до шебі шику та спокушають мене фарби, текстурні пасти і т.д.


Блокнотик для воспитателя. Захотелось похулиганить и перевернуть скетч вертикально))))Посилання на свої роботи залишайте в inlinkz до
31 жовтня включно!
Оголошення результатів на протязі тижня після завершення завдання.

І приз для переможця від спонсора блогу скрап-студії "З Любов'ю" ..


Набір чіпборду 160мм*85мм

Ознайомтесь уважно з правилами блогу!
Роботи, котрі не відповідають умовам і правилам не будуть прийматись до голосування!

Немає коментарів:

Дописати коментар