Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

вівторок, 3 грудня 2013 р.

Проект "Невидимі дітки".

Привіт, шановні наші читачі!

Сьогодні хочемо розповісти про проект "Невидимые дети". Мабуть, усі чули про нього. Хочемо залучити Вас до участі. Давайте подаруємо частинку тепла наших сердець тим діткам, які обділені таким теплом.

Вкласти це тепло Ви можете у листівках для діток із дитячих будинків. Також дітки будуть надзвичайно вдячні і за подарунки до листівок.

Наш друг челедж-блог "Штампи з любов'ю" організовує збір листівок та подарунків у м.Тернопіль для дітей Тернополільського комунального будинку для дітей шкільного віку. Кількість діток - 19. Від 7 рочків і старші. Багато підлітків. Подарункими можуть бути блокноти(особливо підійдуть для дівчат-підлітків), альбоми для малювання, кольорові олівці та фломастери, кольорові ручки, фарби(+ кісточки), шарфи для малечі та для підлітків, тапочки, полотенця, засоби гігієни для дітей.
Серед тих, хто приймуть участь та відправлять листівки і допомогу - буде розіграно подарунки. Усі деталі ТУТ!

А наш дизайнер Alisa, є куратором проекту "Невидимі дітки" у Києві. У Київській області діток, які будуть шасливі отримати знак уваги від нас близько 800, і є група сміливих чарівниць, які вірять, що все вдасться! Ви можете приєднатись до цих чарівниць. Крім листівок, ви також можете поділитись матеріалами для проведення МК з дітками. Усі деталі ТУТ!

А тих, хто хотів би приєднатись до проекту у інших містах, запрошуємо у блог "Невидимые дети". Там ви знайдете список міст у яких здійснюється збір і зможете стати організатором проекту у своєму місті, якщо його ще не має у списку!

Термін збору - до Нового року! Дітки будуть щиро Вам вдячні!!

Немає коментарів:

Дописати коментар