Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

субота, 4 травня 2013 р.

Результати квітневого скетчу.

Привіт!

Це наша остання зустріч перед Великоднем. Тому, в першу чергу, хочу побажати Вам гарних вихідних, смачної паски та запашної ковбаски)

А по результатах нашого скетчу, ДК обрала ТОП-4 кращих робіт!SonataJoy  із мініком. По скетчу зроблена коробочка та обкладинка!
Natallia, ми запрошуємо Вас подизайнити із нами по одному із наступних завдань!


А переможцем стає..
1. luminicca 
3. Nastya 
3. Nastya. Вітаємо!!


Ви отримуєте приз, штампик від нашого спонсора  скрап-студії "З Любов'ю" 


Переможця та запрошеного дизайнера просимо написати нам на адресу  zdd.blog@gmail.com. В темі листа вкажіть, будь ласка, Ваш нік та назву завдання.

Нагадуємо, що вчора стартував останній етап нашого Весняного цукеркового мрафону! Троє подарунків від ДК шукають власників!

Гарних вихідних!

3 коментарі: