Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

пʼятниця, 25 жовтня 2013 р.

СП "Альбом з душею" - 5 етап

Добрий день, любі читачі та гості нашого блогу) Сьогодні ми розпочинаємо роботу над п"ятим розворотом до наших альбомів)))) Залишилось вже зовсім трошки і ми будемо милуватися безліччю гарних альбомів з душею)))


Спонсором нашого СП виступає чудовий магазин ScrapUA, який надає прекрасний приз для переможця - набір паперу від Echo Park)))

Обов"язкові елементи п"ятого етапу:
 1. Мереживо (рос. "кружево")
 2. Тканинна аплікація.
 3. Все, що має крила (як живі істоти, наприклад, метелики, пташки і т.д., так і неживі предмети, наприклад, літак, а також казкові персонажі - феї, дракони і т.д.), або ж крила самі по собі.
Спочатку, як і завжди, робимо попередню розкладку наших сторінок) Я так захопилася процесом, що зовсім забула сфотографувати весь розворот.... Тому буде фото тільки тієї сторінки, де має бути тканинна аплікація)
Як ви вже помітили, аплікація в мене буде у вигляді серця. Ви ж можете робити те, що подобається вам - будь-яку аплікацію із тканини)))
Для початку вирізаємо з паперу шаблон (в мене серце). Шматочок тканини я проклеюю флізеліном, прикладаю шаблон та вирізаю)
 
Далі прикладаюмо до того місця, де має бути розташована аплікація, фіксуємо та пристрочуємо на машинці. Якщо ви хочете об"ємну аплікацію, необхідно підкласти трохи синтепончику чи вати)
Додаємо декор - в мене це також і обов"язковий елемент - фея з крилами.
Та милуємося готовим розворотом)))
 
Обов"язковий елемент - мереживо)))
 

Розвороти нашої ДК
Olya Chyketa


Alisa

Nakosta

Чекаємо на ваші розвороти до 03 листопада (ноября) включно)

7 коментарів:

 1. Галя, какой же красивый разворот , все изумительно сочетается между собой!)

  ВідповістиВидалити
 2. по-моему у Гали уже готов альбомчик и обложечка тоже!
  и нам бы, быстрей бы))))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Этот альбом был готов еще в начале сентября))) И уже давно живет в Израиле:-)))) СП и МК были написаны заранее)))

   Видалити
 3. добавила линк на свой разворот, опаздываю(

  ВідповістиВидалити