Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

понеділок, 27 серпня 2012 р.

Обзор заданий

Добрый день, наши дорогие читатели, мы сегодня к вам с небольшим опозданием, но зато с самым свежим обзором заданий. 



Творите с удовольствием:)

середа, 22 серпня 2012 р.

З чого все починалося...

Доброго дня наші любі читачі! Сьогодні замість звичного МК я, б хотіла запросити вас на урок історії! Насправді, цей урок є дуже захоплюючим і цікавим, тому не лінуйтеся прочитати все! 
А, розповідь моя буде про" скрапбукінг"! Починаючи творити свої листівки, я тільки здогадувалася, що може означати це слово! Адже, більшість із нас користується цим терміном, і  ми уже багато знаємо про стилі, матеріали, аксесуари і всяке інше, що стосується скрпбукінгу... але чи не загубився "скракпбукінг" у тому всьому... давайте пригадаємо з чого ж все починалося...

Скрапбукінг, скрепбукінг (англ. scrapbooking, від англ. Scrapbook: scrap - вирізка, book - книга, букв. «Книга з вирізок») - вид рукодільного мистецтва, що полягає у виготовленні й оформленні сімейних або особистих фотоальбомів.
Цей вид творчості являє собою спосіб зберігання особистої і сімейної історії у вигляді фотографій, газетних вирізок, малюнків, записів та інших пам'ятних дрібниць, використовуючи своєрідний спосіб збереження і передачі окремих історій з допомогою особливих візуальних і тактильних прийомів замість звичайного розповіді. Основна ідея скрапбукінгу - зберегти фотографії та інші пам'ятні речі про які-небудь події на тривалий термін для майбутніх поколінь.

Історія

Вперше скрапбукінг зустрічається в 1598 році. У той час почали збирати поеми, цитати і власні спостереження і вклеювати їх у звичайні книги. В Англії ставали популярними зошити для запису улюблених віршів, пам'ятних афоризмів та цитат (англ. commonplace books). Так, в 1706 році була надрукована книга філософа Джона Локка під назвою New Method of Making Commonplace books. Приблизно в той же час з'явилися так звані книги друзів (англ. friendship books): в Німеччині дівчата збирали волосся своїх подруг і звивали з них складні візерунки, прикрашаючи їх стрічками та квітами. Разом з тим, зошити для записів відрізнялися від сучасного скрапбукінгу, оскільки містили лише якусь розрізнену добірку текстів, в той час як в скрапбуку зазвичай приділяється підкреслюється увага на певна людині або події.

Свою сучасну форму скрапбукінг прийняв в XVII столітті. У 1826 році в Німеччині почали активно збирати вирізки з альбомів, оскільки стали друкуватися альбоми з зображеннями, гравюрами і літографіями. Але справжній фурор викликала книга Джона Пула (англ. John Poole) під назвою Manuscript Gleanings and Literary Scrapbook, в якій описували різні способи творчо оформити вірші, записи та інші вирізки. Сам термін «скрапбукінг» з'явився в 1830-х роках.
  

Історія розвитку скрапбукінгу на Заході

У 1775 році в світ вийшла книга про історію Англії, автором якої став Джеймс Грейнджер. Книга залишилася б непоміченою, якби не один факт: її останні сторінки залишилися порожніми для заповнення читачами. Незабаром багато авторів стали вдаватися до таких хитрощів, тим самим натякаючи, що книга хоч і має конкретний тираж, але персоналізувати її може кожен. Крім того, трохи пізніше відомі книговидавці зайнялися тиражуванням щоденників та шкільних щоденників, які дуже полюбилися жіночій частині населення Європи. Тепер юні леді робили в своїх зошитах необхідні записи і позначки, не забуваючи при цьому і всіляко прикрашати їх.
Звичайно ж, перший скрапбукінг 1800-х років мав багато відмінностей від відомого нам з вами. Тоді й мови не йшло про використання безкіслотних товарів і матеріалів архівного якості, а головне світ ще не знав про фотографії. Тому люди збирали в своїх зошитах різні сувенірчики, поеми, релігійні картки, любовні листи, рекламні проспекти, анонси, особисті записи та інші пам'ятні дрібнички.

середа, 8 серпня 2012 р.

Декупажимо без салфеток та карт, за допомогою акрилової фарби. МК від Nata_Lu

Всім доброго літнього та спекотного дня!
Сьогодні хочу Вас всіх ознайомити із цікавою технікою, як перевести роздруковану на звичайному принтері картинку, за допомогою акрилової фарби.
Цю техніку, я побачила в інтернеті, вже дуже давно, але нажаль не зберегла посилання на сайт, тому попереджаю одразу, придумано не мною, відтворюю те, що запам"яталось! ))
Цю техніку можна назвати - декупажем. Принцип роботи той же, тільки трохи інші матеріали.

Одже, що нам потрібно:
1. Основа для декорування.
2. Роздрукована на принтері картинка, в дзеркальному вигляді.
3. Акрилова фарба біла.
4. Пензлик,  губка, вода.

Моєю роботою для наглядності буде рамка, яку я зробила для мами на ДР (доречі воно сьогодні)) та яку опубліковали в нашому новому завданні - "Спочатку було весілля".


1. Рамка із кортону. Перший шар я пофарбувала коричневою акрілкою, другий - білою.

понеділок, 6 серпня 2012 р.

Огляд завдань ЧБ


Привіт вам наші улюблені читачі )))
Сьогодні знову для Вас вже звична рубрика  )

     Приємного перегляду  і  творчого натхення ;) 

до 07.08
Завдання