Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

ПРАВИЛА

1. В нашому блозі ДК пропонує Вам такі завдання:
1.1. Щомісячне нескрапове завдання. До участі приймаються роботи у різних техніках, в тому числі альтер-скрап, крім скрап-букінгу.  Завдання не є призовим!
1.2. Щомісячне скрапове завдання. До участі приймаються роботи, винонані у техніці скрап-букінгу. Переможець цього завдання отримуює приз!
1.3. Періодично проводяться довготривалі проекти, такі як марафони або СП. Терміни проведення та умови проектів вказуються безпосередньо у кожній відповідній публікації.
1.4. Завданнями можуть бути скетч, палітра, тематичні та асоціативні завдання із різними обов'язковими елементами та умовами, які вказуються безпосередньо у кожній відповідній публікації. 

2. Один раз на місяць виходить рубрика "Майстри скрапу", в якій ми знайомимо Вас із цікавою майстринею та пропонуємо одну з її робіт для скрап-ліфтингу. 
2.1. Ліфтинг - це копіювання, повтор ідеї , або елементів чи їх розміщення з роботи іншого дизайнера для власних потреб. Не повністю повтор всієї роботи, а лише якихось окремих моментів. Якщо ви скопіювали три і більше пунктів з наступного списку, це означає, що ваша робота є ліфтингом іншої роботи :
- палітру кольорів ;
- власну ідею автора ;
- тему роботи;
- розміщення елементів;
- комбінацію матеріалів;
- розміщення заголовку;
- копію всіх деталей сторінки;
- ідеї журналінгу;
2.2. До участі у скрап-ліфтингу приймається такий же об'єкт, який запропонований для ліфтингу, якшо інше не вказане в умові. Тобто, по ліфтингу сторінки приймається сторінка! Ця рубрика не є призовою.

3. За всіма завданнями приймаються лише нові роботи, виготовлені з моменту оголошення завдання і пізніше.

4.  Учасник може презентувати будь-яку кількість робіт, які відповідають завданню.
4.1. Якщо в нашому завданні беруть участь кілька робіт, то кількість посилань має дорівнювати кількості робіт.
4.2. Пост у вашому особистому блозі повинен мати пряме посилання на завдання нашого блогу, а також банер завдання, скетч або картинку, якщо такі є.

5. Роботи можуть паралельно брати участь в завданнях інших блогів. Головне, щоб завдання не було схожим за палітрою, скетчем чи тематикою із завданням іншого блогу!
5.1. Одна і та ж робота не може одночасно приймати участь у кількох завданнях нашого блогу!

6. ДК залишає за собою право видалити із списку учасника, робота або публікація якого не відповідає умовам завдання або нашим правилам.

7. Результатом конкурсу є оголошення переможця та ТОПу кращих робіт.
7.1. ТОП кращих робіт обирає ДК шляхом голосування. 
7.2. Переможець по призових завданнях обирається за допомогою RANDOM серед ТОПу кращих робіт.
7.3. Якщо по закінченню прийому робіт по призовому завданню менше трьох учаників, завдання вважається недійсним, а приз переноситься на одне з наступних завдань.
7.4. Одному або кільком учасникам кожного завдання пропонується стати запрошеним дизайнером на одне із наступних завдань.

8. Оголошення результатів конкурсів відбувається на протязі тижня після завершення прийому робіт.

9. Переможцю відправляється приз в Країни СНД та Європу.
9.1. Якщо ви стали переможцем, надішліть, будь ласка, лист на поштову скриньку zdd.blog@gmail.com.
9.2. Якщо ви не отримали приз, напишіть нам на вищевказану адресу.

Якщо у Вас виникли будь-які питання чи пропозиції, пишіть на адресу zdd.blog@gmail.com.

Бажаємо успіху!!!

Правила дійсні від 1 жовтня 2013 року!