Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

пʼятниця, 30 листопада 2012 р.

Експрес-завдання "В ефірі"

Доброго дня шановні наші читачі.
Сьогодні ми Вас будемо дивувати новим завданням.
Хоча зараз усі активно готуються до Новорічних Свят, ми з Вами зануримось трохи в іншу стихію. Стихію телебачення та радіомовлення!

Не так давно, а саме – 16го листопада, працівники телебачення, радіо та зв’язку, відзначали свій професійний день! А 21-го листопада, день телебачення відзначав увесь світ!
І на честь цих днів, для когось не менш святкових, і присвячуємо наше нове завдання!
Бо в наш час ми вже, і можливо нажаль, не уявляємо сучасного життя без радіомовлення та телебачення, не кажучи вже про Інтернет! ))


До участі приймається будь-який скрап-об'єкт. 
Робота повинна відповідати темі "телебачення, радіо, ефір" в стилі РЕТРО..

Та що б трошечки було цікавіше, наш дизайнер Nata_Lu підготували для вас невеличку статейку про історію створення телебачення та радіо. За інформацію дякуємо - Вікіпедії )

І так..
Телебачення.
Перші зображення, передані з використанням електрики, були відправлені давніми механічними факсами, у ​​тому числі пантелеграфами, опрацьованими в кінці дев'ятнадцятого століття. Концепція передачі за допомогою електрики рухомих телевізійних зображень вперше з'явилася в 1878 році.
Думка, що, коли-небудь, світло можна буде передати по мідних дротах як звуки, у той час, була витвором уяви авторів наукової фантастики. 
Загалом - телебачення було винайдене в 20-их роках 20 століття і відтоді поступово стало звичним в оселях людей.
При плідній праці винахідників, вже у 1936 році Олімпійські ігри в Берліні передавалися кабелем до телевізійних станцій в Берліні і Лейпцизі, де публіка могла подивитися ігри наживо!2 листопада 1936 BBC почало передачі першого у світі публічного регулярного телебачення високої чіткості з Лондона. У зв'язку з цим, BBC стверджує, що є батьківщиною телебачення у сучасному розумінні.
В 1996 році 21 листопада встановлено Всесвітнім днем телебачення на честь дати проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму в Організації Об'єднаних Націй. /Джерело/ 

Радіо.
Питання першості у відкритті радіо у різних країнах трактується по різному.
Біля витоків радіо стояли Нікола Тесла, Гульєльмо Марконі та Олександр Попов.
У 1893 р. сербський вчений Нікола Тесла запатентував радіопередавач. Його пріоритет перед Г. Марконі визнаний судом у 1943 р.
Олександр Попов тільки 7 травня (25 квітня за старим стилем) 1895 р. зробив доповідь на зібранні Російського фізико-хімічного товариства в Петербурзі та продемонстрував дію своїх приладів зв'язку.
Радіо використовується в Україні для радіотелеграфічного зв'язку з 1902. /Джерело/ 

І для натхнення трохи ретро картинок телевізорів та радіоприймачів.


Більш відомі та сучасні приймачі.
Круто було таке носити на плечі ))) Особливо для мачо, що б усі дівки звертали увагу )))А така штукенція напевно в багатьох із нас була))
Я її пам"ятаю. Тай напевно вона ще "дихає", ще живе на горищі в батьків ))


Подорожувала з нами в минуле запрошений дизайнер JuliART

Привіт! Я Юлія, киянка, 30 років. Листівками займаюсь вже років дев'ять, а скрапбукінг - став логічним продовженням мого давнього хобі, значно розширивши творчі горизонти розмаїттям матеріалів і технік. :) Після підготовки до свого весілля почала займатися й весільними аксесуарами. Також люблю декупаж, захоплююсь фотографією, флористикою.


І ретро-роботи від нашої ДК:Альбомчик для дисків з улюбленим ТВ серіалом "Друзі"


Новорічно-радійний тег :) Використала офіційний рекламний банер компанії SONY середини 60-х років минулого століття


Спонсор завдання інтернет-магазин паперу для скрапу із призом:


- 15 аркушів скрап-паперу формату А4;
- 1 лист святкових картинок;
- 2 новорічних аркуші 15х15;
- заготовки для листівок: 5 шт 15х15, 3 шт 10х15, 3 шт 10х11, 5 шт 10х10;
- 4 мотки джгутової мотузки різних кольорів.

Посилання на свої роботи залишайте в inlinkz до
13 грудня включно!
Оголошення результатів у першу суботу після завершення завдання.

Ознайомтесь уважно з правилами блогу!
Роботи, котрі не відповідають умовам і правилам не будуть прийматись до голосування!

6 коментарів:

 1. Девочки умнички, работы такие стильные получились, а открытка ПД JuliART просто поразила проработкой деталей!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Нюсечка, спасибо огромное! открытка в несвойственнои мне стиле, впервые "клеила обои и мастерила мебель" на открытке ;)) Но было интересно! :)) Открытка будет подарена по назначению- директору телеканала, моему другу ;-}
   В интересных заданиях всегда интересно участвовать , хотя сначала не знала как к этой теме подступиться 8-) но выкрутилась.

   Видалити
 2. Классный альбом для дисков. Это и мой любимый сериал, сделаю себе что-то подобное обязательно.

  ВідповістиВидалити
 3. Такое интересное задание в вашем теплом блоге! А Наталушке огромная благодарность за такую интересную статью и подборку вдохновительных картинок))! Я рискну поучастовать))

  ВідповістиВидалити