Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

середу, 28 листопада 2012 р.

Майстри скрапу. Випуск четвертий. Віка Бандитка.

Доброго вечора наші улюблені читачі!! 

Сьогодні ми хочемо продовжити нашу ліфтинг-рубрику "Майстри скрапу" 


і познайомити вас... ( хоча таких, що не знають цю красуню і позитивну дівчину напевно мало ) з Вікою - Бандіткою


Меня зовут Вика, но все больше знают меня как неугомонную, а точнее Бандитку) Ник полностью отражает сущность))) Мир скрапбукинга поглотил меня еще весной 2010 года. Забыла обо всем на свете, только я и бумажки-бумажки-бумажки. Творчество для меня ВСЁ! Всё,кроме бизнеса. Конечно, я делаю открытки,когда очень просят друзья и знакомые, иногда и в магазин отношу..но только потому,что дома хранить уже негде)
Я скрапоголик) Шопоскрапоголик точнее)))))Могу потратить сумасшедшую сумму на новинки коллекций любимых производителей, а потом говорить себе :"Ай ай ай, ну не стыдно?" Дальше сценарий происходит по схеме два на одного) Т.е. моя совесть против хомяка и любимого мужчины, который чаще всего меня и подбивает на что-то такое с коварным :"Викуля, нам это пригодится!") Так и живем,чего и всем желаю) Не представляю своего творчества без бумаги, макетного коврика и канцелярского ножа. У меня он уже старенький,за 3грн купленный,но нежно любимый)И никакие ножи Ингвид Болм мне его не заменят( хотя и он у меня тоже есть)
Люблю штампы, бумажный скотч и последний мой фетиш- пудра для эмбоссинга! Чем дольше я в скрапе, тем проще и лаконичнее работы у меня получаются. Почему-не знаю...но мне они нравятся) Считаю,что нужно в первую очередь ЛЮБИТЬ то,что ты создаешь. Все остальное придет с опытом и временем!

Тяжко було вибрати якусь одну роботу для ліфтингу, так як в кожній роботі Віки є щось особливе, своя родзинка ... В результаті ми пропонуємо Вам зліфтити цю чудову листівку разом з нами ;)

 

Чудова робота нашого запрошеного дизайнера Davira Vira

Привіт! Звати мене Іра. Живу я в Києві разом з чоловіком та донечкою. Працюю програмістом в досить серйозній організації - Укрзалізниці. Ну і звісно після всіх тих сухих програмних термінів дуже хочеться якоїсь моральної розрядки та краси. Саме скрапом почала займатись десь з пів року. До цього був квілінг, декупаж та вітражний розпис. Не знаю куди мене понесе завтра, але поки скрап займає все вільне місце в моїй голові. І здається надовго, бо ну дуже вже мені подобається.і роботи нашої ДК 


Я только оттолкнулась от замечательной Викиной открытки и заменила не только элементы, но и их форму. Фон сделан из фольги покрашенной акриловой краской.
Спробуйте і ви ;) про те що таке ліфтинг ми трошки розповідали ось тут.
Залишайте посилання на свої роботи в лінках до 19 грудня включно.
Оголошення результатів у першу суботу після завершення завдання.
Ознайомтесь уважно з правилами блогу!
Роботи, котрі не відповідають умовам і правилам не будуть прийматись до голосування!
Творчого натхнення!!

3 коментарі:

 1. віка - 100% майстер скрапу ))) рада бачити її у вашій рубриці! :)
  дуже гарно проліфтили листівку!

  ВідповістиВидалити
 2. Прекрасные лифт-открытки, каждая со своей изюминкой!!! )))
  Молодцы девочки, Настя удивила своей нежной открыткой, очень красивая!
  Спасибо большое за вдохновение, а Викуське за такую замечательную открытку!

  ВідповістиВидалити
 3. Девочки, еще раз спасибо за приглашение!

  ВідповістиВидалити