Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

пʼятниця, 3 травня 2013 р.

Весняний цукерковий марафон. Етап третій.. старт та фініш)

Доброго дня!
Ми до Вас в ранковий час не з пустими руками))

Настав травень.. недовго залишилось радуватись весні)) А в кінці цього місяця троє ласунів потішаться подарунками від нашої ДК! Ми оголошуємо старт останнього етапу весняного цукеркового марафону!


Бажаючим випробувати удачу потрібно лише записатись у inlinkz в кінці посту, та забрати наш банер на свою бокову панель)

Іnlinkz закриються 24 травня опівночі! А RAMDOM обире переможців!

Зустрічайте! 
Остання трійка рукодільних подаруночків, зроблених з душею для Вас!

Міні-альбом на 5 розворотів для 15фото 9*13см + купка солодощів в придачу )))Задекупажені щітки та кілька відрізів мережива на додачу)

Блокнот формата А6 в винтажном стиле. Внутри 20 листов акварельной бумаги, состаренной в кофе. Идеально подойдет для набросков и написания стихов.

Розіграш 25-26 травня!

Також запрошуємо Вас познайомитись із майстром скрапу Шунею і присвятити своє творіння світлому святу Великодню у завданні "Мальоване яєчко"!
p.s. а у вівторок чекайте свіже завдання.. цього разу ми підготували для Вас цікаву весняну палітру!

3 коментарі: