Бажаючих стати спонсором блогу "Завдання для душі", просимо писати на адресу zdd.blog@gmail.com. Будемо дуже вдячні за співпрацю!

Шановні учасники завдань! Якщо ви, по результатах одного з наших завдань, стали власником призу або ж запрошеним дизайнером, але так і не отримали призу чи умов завдання, напишіть нам на адресу zdd.blog@gmail.com.

Через високу вартість відправки, із жовтня 2013 року безкоштовна доставка призів здійснюється лише по території України. Сподіваємось на ваше розуміння!
______________________________________________

З березня 2014 року наш блог йде у творчу відпустку. Про наше повернення Ви дізнаєтесь із публікацією нового завдання!

пʼятниця, 29 листопада 2013 р.

Результати СП "Альбом з душею" - ТОП-5 та переможець)))

Любі наші, ось і настав час оголошення ТОП-5 кращих альбомів нашого СП "Альбом з душею" та головного переможця, якому дістанеться чудовий набір паперу від спонсору проекту - магазину ScrapUA!!!!


Але спочатку ми хочемо висловити подяку всім учасницям проекту за участь в нашому СП - кожна з вас створила чудовий, неповторний альбом, в якому будуть зберігатися найдушевніші фото та спогади)))

Отже, наш ТОП-5 має такий вигляд:

Helen та її неймовірно ніжний та гармоній альбом

Ульяна и Полина - з надзвичайно красивим альбомом. Молодці, дівчатка!

mashabart  із чудовим ліфтинг-варіантом альбому Galinushka

kovalena  - з надзвичайно гарним альбомом для маленької дівчинки

Наталья Бойко - з чудовим тревел-альбомом

Дівчата, вітаємо вас від усієї душі!!!!!!! Ви молодчинки!!!! Ваш банер)


А переможця проекту ми вирішили обрати за допомогою рендома серед усіх учасниць, які дійшли до фіналу, адже всі альбоми достойні бути переможцями!!!!!!!
Отже, переможницею СП "Альбом з душею", яка отримує наш головний приз, стає учасниця під номером 3 - Helen!!!!!! Вітаємо!!!! Та чекаємо вашого листа на мейл galinaprotsenko@bigmir.net з темою листа "Переможець СП"
І цей банер переможця Ваш!!!!!


Дівчата, ще раз дякуємо всім за участь в нашому проекті та бажаємо вам творчого натхнення на нові шедеври!!!!!!!

5 коментарів:

 1. Очень красивый ТОП! Поздравляю девочек! Еще раз спасибо за совместный проект, благодаря которому появился мой первый альбом!)))

  ВідповістиВидалити
 2. А-а-а-а-аа-а!!!!! У меня слов нет!!! Девочки, спасибо!!! Спасибо за ТОПы, за СП в целом!!! А тут еще и главный приз!!!. Все, я в шоке, побежала письмо писать))).

  ВідповістиВидалити
 3. Ураааааа!!! Мы очень-очень рады!!! Спасибо за ТОП!!! Ещё раз огромнейшее спасибо за наш первый альбом (он у нас появился только благодаря Вам)!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Красивые альбомчики получились!!! Спасибо за СП и за топ! Мне очень приятно! )

  ВідповістиВидалити
 5. Красивый ТОП!!! Спасибо, что отметили мой альбом!!! Поздравляю победительницу!!!

  ВідповістиВидалити